Найти
Вход в систему

PostHeaderIcon Програма змагань кубку «Запорізька Січ» з програм «Відсіч», ранг САСТ.

1. Відмова від корму. Спроба вкрасти собаку.

Собака в наморднику на короткому блоці (5 метрів). Власник мовчки – в 15 кроках від собаки в укритті. ВПР у захисному костюмі спокійно підходить до собаки, пропонує їй їжу у трьох варіантах, спокійно відходить і розташовується в 5 кроках збоку від собаки, потім стоїть мовчки і не рухаючись. Другий ВПР у цивільному одязі повинен повільно підійти і доторкнутися до нашийника або ланцюга собаки.
Максимальна оцінка 20 балів.

2. Захист власника від нападу двох ВПР.

Власник із собакою в наморднику розташовується в 10 кроках від двох ВПРів, один із яких в костюмі. ВПР в цивільному одязі починає рухатись до власника нормальним кроком, замахуючись для удару, а ВПР в костюмі одночасно з ним починає тікати назад по прямій. Власник дає команду на ураження і відпускає собаку, як тільки перший ВПР починає рухатись. Атака тікаючого ВПРа але з подальшою атакою першого ВПРа знижує оцінку до 10 балів. Якщо ж собака взагалі не атакувала першого ВПРа, або першим результативно атакувала тікаючого ВПРа – незалік.
Максимальна оцінка складає 20 балів.

3. Атака собаки ВПР з сумкою, з подальшим перемиканням на захист володаря від нападу другого ВПР.

Власник із собакою рухаються по прямій у правій руці сумка, собаку без намордника тримає за нашийник. Ззаду підбігає ВПР вихвачує сумку починає втікати учасник пускає собаку на затримання. ВПР розгортається та кидає у собаку сумку. Собака повинна витримати попадання сумкою и провести атаку помічника. Після атаки першого ВПР із укриття на власника нападає другий ВПР. Власник повинний повернути командою собаку до свого захисту та атаки другого ВПРа. Якщо собака атакує лише першого ВПРа отримає оцінку 10 балів.
Максимальна оцінка – 20 балів.

4. Крадіжка мобільного телефону.

Власник із собакою рухаються по прямій, у правій руці мобільний телефон, собака без намордника. ВПР ззаду рухаючись на велосипеді на ходу вихоплює слухавку та намагається втекти. Власник пускає собаку на затримання велосипедиста.
Максимальна оцінка 20 балів.

5. Відбиття атаки групи супротивників.

Власник із собакою на повідку без намордника розташовується в центрі обмеженого квадрату 10х10 метрів. З одного боку в квадрат входять двоє ВПРів у костюмах з палками. Їх завдання – доторкнутися до власника собаки, який може переміщатися в означеному квадраті, але не може торкатися ВПРів. ВПРи не мають права атакувати власника одночасно, а тільки по черзі. ВПРи мають право відволікати увагу собаки у будь-який спосіб. Власник має право відпустити собаку з повідка, або працювати на повідку. Впродовж однієї хвилини собака повинна відбити усі атаки. Після результативної атаки кожний з «уражених» ВПРів перестає рухатись.
Максимальна оцінка 20 балів.

tumblr hit counter Рейтинг сайта в веб-каталоге misto.zp.ua Рейтинг@Mail.ruКИНОЛОГИЧЕСКИЙ СОЮЗ УКРАИНЫ. Официальный сайт

В мире животных - собаки, кошки, клички, змеи и ящерицы, попугаи, крысы, хорьки, тесты для животных. , Обезьяны